به آغوشتان...

سلام جناب سلام...

این روزها ... ببخشید پسرک سر به هوایتان را، خوب؟ اینروزها جاهایی بوده ام که شما نبوده اید، یا... کم...بوده اید. می دانم، می دانم که خود عزیزتان همه اینها را می دانید، ولی... من...من می خواهم برایتان بگویم. نه نه...خیال عزیزتان راحت خاطر جمع، زیاد به مهتاب کامل دیشب خیره نماندنم. ذکرهایم بجا... توبه هایم قضا نمیشود به لطف لطیفتان همه چیز خوب و روبه و راهست. مشقهایم را خط می زنید( آب... بابا آمد...من اناردارم...) و هنوز یادم نرفته باید روزی چند بار به لاجورد بالای سرم سلام کنم شکر... فقط...من...دلم...برای شما...

to your bossom

 

وقتی دلم برای شما تنگ می شود

آبی آسمانی پر رنگ می شود

 

یک دسته پرستوی گمشده در سرخی غروب

با هر خیال شما کوچ هماهنگ می شود

 

من شعر می شوم و واژه می چکد

از این قلم که نفس تنگ می شود

 

هی آینه جلوی آینه تکثیر می شود

چشمانتان نسبت هر آینه با سنگ می شود

 

تقصیر دلگرفتگی فصل برگ نیست

وقتی دلم برای شما تنگ می شود،

 

بیچاره می شود غزل از دست واژه ها

بی وزن و گیج، پای قافیه هم لنگ می شود

 

حالا ببخش اگر اینها غزل نشد

آخر حضور شما دست و دلم منگ می شود

 

                                                                               ادیسه

                                                                                                                                                                    

                                                                                                 پاییز84

 

/ 13 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ادیسه

فقط گنجشکهای بالای اين پنجره شاهد... ميان اين خط خطيها... چيزی شکست و...برد که برد. سرتان سلامت... من حالم عجيب خوبست.

بانوی اردی بهشت

چرا اينهمه خالی کرده اند(ای) کمدها و چمدان هام را که می خواهم بی حرف و چمدان بی جادّه از همه جا بروم .. (مرده های حرفه ای/۶۲/علی محمد مودب)

هاله

سلام دوست عزيز اومدم دعوتت کنم به يه جشن بزرگ. يه جشن خيريه هست که در خانه وحدت مرکز نگهداری از کودکان معلول ذهنی و حرکتی برگزار ميشه که برگزار کننده اون مديران مسئول خانه وحدت و تعدادی از دوستان عزيز من هستند . حضورتون در اين جشن واقعا باعث افتخار ما است. ما که همگی اشرف مخلوقات هستيم. جشن خانه وحدت روز جمعه ۲۳ تيرماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب برگزار ميشه به آدرس زير: خيابان پاسداران - انتهای خيابان شهيد اخوان (بوستان دوم) - خيابان شهيد افشاری - بالاتر از تالار ساقدوش - کوچه وحدت. تلفن تماس : ۲۲۹۴۲۱۳۲ در پناه شعور برتر آسمانی و زمينی باشيدو با حضور خود در اين جشن ها به ياری انسان های نيازمند بياييد.

هاله

سلام دوست عزيز اومدم دعوتت کنم به يه جشن بزرگ. يه جشن خيريه هست که در خانه وحدت مرکز نگهداری از کودکان معلول ذهنی و حرکتی برگزار ميشه. حضورتون در اين جشن واقعا باعث افتخار ما است. ما که همگی اشرف مخلوقات هستيم. جشن خانه وحدت روز جمعه ۲۳ تيرماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب برگزار ميشه به آدرس زير: خيابان پاسداران - انتهای خيابان شهيد اخوان (بوستان دوم) - خيابان شهيد افشاری - بالاتر از تالار ساقدوش - کوچه وحدت. تلفن تماس : ۲۲۹۴۲۱۳۲ در پناه شعور برتر آسمانی و زمينی باشيدو با حضور خود در اين جشن ها به ياری انسان های نيازمند بياييد.

ادیسه

چقدر خوبست خواب ديدن تو...حتی...اگر...خواب باشد. بگو خير است ...بانو.

maman

آروم بود و لطيف...خيلی لطيف....

maman

هو اللطيف....همه چيز خوب است اما من همه را هنوز بلند نگفته ام و شما که آرام شنيده ايد...(سميع و عليم..) چه بگويم.. برخی وقتها از شرم اينکه از چشمانم بخوانيد که ذکر های آهسته ام چه بوده اند٬نگاه دوخته به آسمانم را با لبخند دست به دست می دهم...بگذريم..(شما که با دل من سر و کار داريد)...بچه می شوم گاهی.اصلا بچگی کردن برای شما را دوست دارم...می گويند: هر چه شيدايی ست٬در عشق است....در پناه آغوشتان...

راحله

اين آسمان سهم کمی نيست .............

شهاب

وزن غزل وزن دل توست که اينگونه پر اشوب می تپد . .